Skip to content

Çimento Fabrikaları

Çimento fabrikalarının refrakter işleri ana çalışma alanlarımızdan biridir. Çimento fabrikalarında hem yeni çimento hatlarında hem de revizyonlarda çalışmalar yapıyoruz. Alanında başarılı ve tecrübeli ekibimizle refrakter demontaj, refrakter uygulama, ankraj kaynağı ve iskele kurma işlerini yapmaktayız.

Refrakter uygulamalarında mümkün olan en iyi kaliteyi elde etmek için çok dikkatli çalışıyoruz. Sahip olduğumuz geniş makine ekipman ve çalışan portföyümüz sayesinde minimum sürede maksimum uygulama gücüne sahibiz. Revizyon süresince hem iş güvenliğini ön planda tutuyor hem de kaliteye önem veriyoruz.

Refrakter uygulamaları esnasında gereken bütün iskeleler firmamız tarafından kurulmaktadır. İskeleler alanında uzmanlaşmış iskele mühendislerimizin gözetiminde uluslararası standartlarda kurulmaktadır. Mevcut iskelelerin kalite kontrolü günlük olarak yapılmaktadır.

Refrakter uygulamaları sonrasında bütün sistem için kurutma hizmeti sunuyoruz. Firma olarak bütün kurutma ve ısıtma ekipmanlarına sahibiz.

Referanslar