Skip to content

Rafineriler

Refrakter uygulamaları rafinerilerde büyük önem taşımaktadır.

Rafinerilere özel olan birçok farklı refrakter uygulama teknolojisi bulunmaktadır. Rafineride yapılan refrakter uygulamaları sırasında tüm kalite standartları titizlikle takip edilmekte ve bütün kalite kontrol testleri eksiksiz yapılmaktadır. Yüksek riskli bölge olarak kabul edilen rafinerilerde çalışma eğitimi ve tecrübesine sahip uzman bir ekibimizle refrakter demontaj, refrakter uygulama, ankraj kaynağı işlerini yapmaktayız.

Rafineri sahasında kullanılan bütün makine ekipmanlarımız uluslararası standartlara uygundur. Bütün ekipmanların periyodik muayeneleri zamanında yapılır ve kayıt altına alınır.

Refrakter uygulamaları esnasında gereken bütün iskeleler firmamız tarafından kurulmaktadır. İskeleler alanında uzmanlaşmış iskele mühendislerimizin gözetiminde uluslararası standartlarda kurulmaktadır. Mevcut iskelelerin kalite kontrolü günlük olarak yapılmaktadır.

Refiz firması olarak, yapılan refrakter uygulamalarından sonra, soğutucu toplayıcılardan fırınlara kadar farklı sistemleri başarıyla kurutacak profesyonel kadro ve ekipmana sahibiz.

Referanslar