Skip to content

Hakkımızda

Refiz firması 1997 yılında refrakter mühendislik ve inşaat firması olarak kurulmuştur. Kurulduğumuz günden beri rafineri, demir-çelik, cam, enerji, çimento, demir dışı metaller, petrokimya endüstrileri gibi sektörlerde yerel ve uluslararası şirketler için çalışıyoruz.
Refrakter uygulama tekniklerinde yeniliğe ve teknik personelin eğitimine büyük önem veriyoruz. Refrakter işleriniz için EPC yüklenicisi olarak çalışmanın yanı sıra, teknik ekibimizle de danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Tuğla örme, monolitik refrakter uygulamaları ve seramik blanket gibi yüksek izolasyon ve ısıya dayanıklılığı olan malzeme aplikasyonlarının gerekli olduğu refrakter uygulamaları farklı endüstriler için uygulanmaktadır. Refrakter malzemelerin temini firmamız tarafından sağlanabilmektedir. Bu sayede refrakter projeleriniz için anahtar teslimi hizmetler vermekteyiz. Refrakter aplikasyonunun yanı sıra;

● Refrakter mühendislik hizmetleri ve gerektiğinde malzeme temini
● Dry-out
● Stud welding
● Çelik montaj demontaj
● İskele hizmeti
● Pipeline ve ekipman izolasyonu
● Refrakter ankraj imalatları

Çalışma yaptığımız sektöre göre her departmanın başında ilgili sektör background’lu mühendislerimiz vardır. Farklı projelerde görevli 450 kişilik ekibimiz, refrakter dizayn mühendisleri, şantiye şefleri, İsg uzmanları, formenler, tuğla ustaları, kalıp ustaları, kaynakçılar, iskeleciler ve yardımcılardan oluşmaktadır.

Mİsyon

Çalışma alanlarımızda en kaliteli hizmeti ve ürünü sunmaya odaklanmak, sektöre liderlik etmek ve müşteri için değer yaratmaktır.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas quis consectetur elit, nec facilisis nunc.

Vİzyon

Refrakter uygulama, mühendislik ve ankraj üretimi alanlarında Türkiye’nin büyümesinin öncü güçlerinden biri olmak.

Sürekli değişime ayak uydurabilen, güçlü, çok deneyimli bir şirket olmak.