Skip to content

Demir-Çelik Fabrikaları

Refrakterler demir-çelik endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Demir-çelik fabrikalarındaki refrakter uygulamaları çok dikkat gerektirmektedir. Bu tür zorlukların üstesinden gelecek, alanında çok deneyimli uzman kadroya sahibiz.

Talebiniz doğrultusunda demir-çelik endüstrisinde bulunan bütün refrakter malzemeler firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu sayede projeleriniz için anahtar teslimi uygulama hizmeti verebilmekteyiz.

Yüksek fırınlar ve sobalar ana uygulamalarımızdandır. Kok bataryası fırınlarının sıcak tamiri ve tamamen yeni kurulan kok bataryalarının refrakter işleri ekibimiz tarafından başarı ile yapılmaktadır.

Refrakter uygulamaları esnasında gereken bütün iskeleler firmamız tarafından kurulmaktadır. İskeleler alanında uzmanlaşmış iskele mühendislerimizin gözetiminde uluslararası standartlarda kurulmaktadır. Mevcut iskelelerin kalite kontrolü günlük olarak yapılmaktadır.

Refrakter uygulamaları sonrasında bütün sistem için kurutma hizmeti sunuyoruz. Firma olarak bütün kurutma ve ısıtma ekipmanlarına sahibiz.

Demir-çelik endüstrisi için ana faaliyetlerimizin biri de yıl boyunca tesislerde yapılan bütün refrakter işlerini üstenmektedir.

Referanslar